LED papildus apgaismojums

Izvēloties LED papildus apgaismojumu Jūs nodrošināties, ka Jums būs pieejama lieliska redzamība, kad tā ir visvairāk nepieciešama. Bieži braucat pa tumsu neapgaismotā apvidū – LED tālās gaismas lukturi būs tieši tas kas vajadzīgs. Ja vajadzīgs kas kompaktāks , mums piedāvājumā ir arī mazāku izmēru LED paneļi.
Augstas kvalitātes LED tālās gaismas paneļi palīdz izgaismot ceļu kad esat tumsā. Vairs nav nepieciešams braukt vai strādāt pilnīgā tumsā, jo šie tālās gaismas lukturi palīdzēs nodrošināt jums drošību atrodoties izgaismotā apvidū.

Piedāvājumā:
Papildus tālās gaismas lukturi
Papildus tālās gaismas lukturi ar gabarītgaismu
Kombinētas priekšējās dienas gaitas lukturi ar pretmiglas lukturiem
Dienas gaitas lukturi
Darba lukturi
Atpakaļgaitas lukturi
Spuldzes


Jaunumi no Dasteri

Piedāvājumā parādījušās grieķu firmas Dasteri, jaunās DSL-480 sērijas LED bākugunis. Bākugunis pieejamas trīs variantos

1. SV-12-24/LED DA - Pieskrūvējama
2. SV 12-24/LED/M DA - Uz magnētu
3. SV 12-24/LED DA FL - Uz elastīga kāta

Kā arī "Z LTF-8 GR/L LED" LED aizmugurējais lukturis ar trīstūri, kurš paredzēts piekabēm.

TE Parts, pārstāvji Latvijā

Esam priecīgi paziņot to, ka esam kļuvusi par TE Parts, pārstāvjiem Latvijā. Līdz ar to pie mums ir pieejams plašs viņu piedāvāto preču sortiments. Sākot no dažādiem kravas automašīnu lukturu konektoriem līdz pat ABS sensoriem.

TE PARTS ražotās kontaktdakšas un konektori, kravas automobiļiem un piekabēm, ir sekmīgi izturējuši TÜV NORD veiktos LVD standartu atbilstības testus visos kvalitātes rādītājos, par ko saņemts arī attiecīgs dokuments.

Virsbūves daļas jaunajiem vilcējiem

Jau labu laiku pie Mums ir pieejamas analogas rezeves daļas priekš jaunās paaudzes vilcējiem.

Z LTF-40

Aizmugurējie LED lukturi paradzēti automašīnai, ir arī pieejami ar atstarojošo trīsstūri piekabēm. Maināms stikls. Ar kabeli.

Z LTF-11/kb

Aizmugurējie LED lukturi ar atstarojošo trīsstūri paradzēti piekabēm. Hermētiski noslēgts. Augsta ūdens noturība. Ar kabeli.